top of page

Jedna rodina

Bistro Na Chlebu je pobočkou cateringové společnosti FoodArt agency, která provozuje také kavárnu Caffé Pellé.


Mottem FoodArt agency je: "To, na čem opravdu záleží je jaký zážitek si sebou odnesete".

 

Věříme, ​že každá událost je výjimečná a na každém momentu záleží a přesně tak k ní přistupujeme.  To nejdůležitější pro nás je, jaký zážitek si s sebou odnesete. ​ FoodArt totiž. tvoří parta lidí kteří svoji práci neberou jako povinnost ale jako svůj koníček.

 

Za několik let fungování jsme si již vytvořili stálou klientelu, která se k nám díky přístupu a kvalitě pravidelně vrací. Věříme, že na každou poptávku je třeba se dívat individuálně a na základě toho sestavujeme nabídku. Jsou pro nás důležité veškeré detaily, která možná občas ani klient neřeší J. Nabídku sestavujeme dle skladby osob, dle místa konání, dle časového rámce, dle sezónnosti a dalších aspektů, ale vždy aby to bylo dle přání klienta.


Villa Pellé neboli Pelléova vila je novorenesanční objekt v rezidenční části Prahy 6, obklopený unikátní historickou zástavbou, umístěný v klidové zóně a zároveň je výborně dostupný. Villa Pellé je ideálním prostorem pro kulturní a společenské události rozmanitého charakteru. A přesně zde jsme se rozhodli, že bude naše kavárna.

 

Součástí kavárny je nádherná zahrada, která za hezkého počasí vytváří naprostou oázu klidu jen pár metrů od metra. Přijďte si k nám užít jedinečnou atmosféru galerie umění, zahrady a skvělé kavárny.

12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page