top of page

Prodej chleba

Víte, co spojuje dokonalou snídani, výtečný oběd a lahodnou večeři? Správný chléb! A právě o něm chceme dnes mluvit. V karlínském Bistru na Chlebu jsme si totiž vybrali ty nejlepší řemeslné chleby pečené tradičním způsobem, které poskytujeme jako základní surovinu ve veškerých našich pokrmech. A jak se u nás říká: Je-li chléb, není hlad!

Řemeslný chléb z pekárny Zrnko Zrno

Když přichází řeč o chlebu, jdeme na to poctivě. Odebíráme ho přímo z řemeslné pekárny Zrnko Zrno, která se specializuje na tradiční způsoby pečení chleba a využívá pouze nejkvalitnější suroviny. Jejich sortiment nabízí širokou škálu chlebů, ale my si vybíráme ze tří nejoblíbenějších základních variant: "čtyřka", "zrno" a "žito".Proč právě chléb z pekárny Zrnko Zrno?

Chléb z této pekárny je pro nás tím nejlepším řešením. Proč? Protože víme, že je vyroben s láskou, péčí, zkušenostmi a nejlepšími surovinami. Každý kousek chleba je pečlivě vyroben a připraven tak, aby vyhovoval nejnáročnějším chuťovým preferencím našich zákazníků.

Prodej řemeslného chleba v Karlíně - pondělí a středa

Chléb je možné zakoupit v našem Bistru na Chlebu jako celek za 120 korun, a to dvakrát týdně. Stačí dorazit v pondělí nebo ve středu a užít si ten nejčerstvější kousek chleba, který potěší vaše chuťové buňky.

Všechny naše chleby pocházejí přímo z pekárny Zrnko Zrno, takže víte, že dostáváte jen to nejlepší. Přijďte se k nám přesvědčit a dopřejte si chuťovou explozi v podobě čerstvého křupavého chleba! Navštivte naše Bistro na Chlebu v Karlíně a ochutnejte, jak naše vášeň pro kvalitní chléb ožívá ve všech nabízených pokrmech. Jsme tu pro vás, abychom vám přinesli to nejlepší z řemeslné pekárny přímo do vašich talířů!

6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page