top of page

Pronájem prostor pro oslavu/večírek

Plánujete uspořádat oslavu, večírek nebo jinou událost v Praze a hledáte vhodné místo s unikátní atmosférou a vynikajícími službami? Naše Bistro na Chlebu vám nabízí ideální řešení!

Proč právě u nás?

Naše bistro v areálu Invalidovny v Karlíně poskytuje perfektní prostředí pro vaše oslavy a události. S kapacitou až 58 míst k sezení je ideálním místem pro intimní setkání s přáteli nebo rodinou. Ačkoli jsme hostili i večírky pro 80 hostů, doporučujeme se předběžně dohodnout kvůli optimálnímu servisu. Od nás se odchází vždy s úsměvem! S námi získáte kvalitní servis, lahodné pokrmy i nápoje a také zážitek z okouzlující atmosféry našeho bistra. To vše a mnohem více vám nabízíme jako nedílnou součást vašeho jedinečného zážitku!Co všechno nabízíme?

Naše bistro a cateringová společnost FoodART agency s.r.o. se postarají o veškeré gastronomické potřeby vaší události. Jednou z našich specialit jsou pokrmy vyrobené z chleba, které dělají Bistro na Chlebu skutečně výjimečným. Můžete vyzkoušet širokou škálu těchto specialit a nechat se unést chuťovými zážitky, které vám přinesou radost a spokojenost. Od lahodných občerstvení až po exkluzivní rauty, zajistíme cokoliv, aby vaši hosté byli plně spokojeni.

Kde oslavit narozeniny v Praze?

Pokud hledáte prostor pro oslavu narozenin v Praze, neváhejte se na nás obrátit. Bistro na Chlebu je ideálním místem pro tyto příležitosti, ať už plánujete malou soukromou oslavu nebo velký večírek. Naše bistro disponuje týmem opravdových profesionálů, kteří jsou nadšenci v oblasti gastronomie a přinášejí svůj talent a zkušenosti do každé události. S jejich pomocí se můžete spolehnout na perfektní obsluhu a zážitek, který si vaši hosté budou pamatovat ještě dlouho.

Eventový prostor Praha

Náš prostor je flexibilní a přizpůsobíme se vašim potřebám. Můžeme zajistit různé aranžmá a vytvořit atmosféru, která bude odpovídat tématu vaší události. Vaše událost si zaslouží být jedinečná a nezapomenutelná, a to je přesně to, co vám nabízíme.

Pronájem prostoru na večírek

Naše bistro si můžete i pronajmout! Pokud hledáte prostor na večírek, neváhejte nás kontaktovat. Nacházíme se v srdci Karlína, což je okouzlující lokalita v centru Prahy, která přináší skvělou atmosféru a pohodovou energii. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme uspořádat skvělou událost, která bude nezapomenutelná.

Náš tým se těší na možnost být součástí vaší oslavy nebo události. Kontaktujte nás pro více informací a rezervace!

12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page